logo České slevy

České slevy

Slevový portál České-slevy.cz je speciálním slevovým portálem, který se zaměřuje na tábory pro děti, nevšední víkendové pobyty pro děti, pobyty na horách, ale i krásné nevšední pobyty v Praze. Pokud je Vaše dítě vášnivým obdivovatelem koní, tanečníkem, či jen správným klukem, který má rád vojenské prostředí a rád si prožije takto tématický tábor, neváhejte se porozhlédnout po tom pravém táborovém dobrodružství tady. Tábory provázejí zkušení a profesionální vedoucí a další odborný dozor a personál.

Pokud budete mít otázky k pořádaným táborům, či nějakou prosbu k nákupu, či uplatnění slevy, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle +420 722 601 405, či pište na mailovou adresu info@ceske-slevy.cz. 

Poslední hodnocení

Míša, 17.01.2018

I přes technické problémy, které mou objednávku doprovázely, jsem se službou velmi spokojena. Došlo ke zdvojení platby při placení kartou. Po té, co jsem zkontaktovala českéslevy se vše vyřešilo k mé naprosté spokojenosti. Jeden voucher mi poslali, druhý stornovali a peníze mi poslali zpět na... více >

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.