Slevové portály a slevomaty

Přinášíme vám důležité informace o slevových portálech, abyste našli vše potřebné na jednom místě. Díky hodnocení portálů se můžete sami rozhodnout, který z nich zvolíte pro svůj nákup. V detailu slevového portálu najdete kontaktní údaje prodejce, ale i cenné zkušenosti zákazníků. Seznam slevových portálů průběžně aktualizujeme a doplňujeme o nejnovější informace.

Adrop-logo

Adrop

0 slev

Adrop.cz je speciálním slevovým portálem, který nabízí adrenalinové zážitky, nevšední kurzy, sportovní vyžití, ale i pobyty. Portál je rozdělen podle místa konání zážitku.

11 hodnocení
Detail prodejce

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech.

34 hodnocení
Detail prodejce

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály v ČR. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury.

114 hodnocení
Detail prodejce

Na portále PoštovnéZDARMA.cz najdete spoustu tipů na dárky pro sebe i své blízké. Navíc veškeré zboží, které zde objednáte vám zašlou zcela zdarma. Za poštovné tedy nikdy neplatíte.

227 hodnocení
Detail prodejce
RADIOmat-logo

RADIOmat

0 slev

Radiomat.cz je původně brněnským slevovým portálem, který se postupně rozrostl na celou Moravu. Nabízí zajímavé slevy v několika kategoriích. Portál se specializuje na prodej vstupenek na různé akce.

4 hodnocení
Detail prodejce
SlevaDne-logo

SlevaDne

0 slev

SlevaDne.cz patří mezi přední slevové portály v České republice. Nabízí pestré slevy až do výše 90% do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a další.

1 hodnocení
Detail prodejce

Slever.cz je jeden z nejvetších a předních slevomatů na trhu České republiky. Slevový portál Slever.cz nabízí své slevy v několika největších městech republiky jako je Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další lokality.

30 hodnocení
Detail prodejce

Slevotéka.cz je dlouholetým a tradičním dodavatelem kvalitních a oblíbených zájezdů v České republice, ale hlavně i v zahraničí.

7 hodnocení
Detail prodejce

Specialista na výhodné cestování. Inspirace na výhodné pobyty a zážitky spojené s cestováním

2 hodnocení
Detail prodejce

Slevový portál Výloha.cz se zaměřuje na prodej šperků, módních doplňků, věcí do domácnosti a hraček pro děti. Pro zákazníky nabízí zákaznickou podporu po emailu i po telefonu.

6 hodnocení
Detail prodejce

Zbožomat.cz je slevový portál s množstvím ohromných slev na zboží. Na portále najdete spoustu dárků a zboží se slevami snad ve všech kategoriích. Pokud nevíte co za dárek koupit svému blízkému, pak se určitě podívejte do přehledu slev.

26 hodnocení
Detail prodejce
Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.