logo Slevomat

Slevomat

Abosolutně největší slevový portál Slevomat.cz nabízí slevy téměř na cokoliv na co si jen vzpomenete. Slevomat funguje už od začátku slevových portálů v Česku.

Na slevovém portále najdete slevy na jídlo, degustační menu, wellness zájezdy, dovolené, slevy na krásu, sport, značkové oblečení a další.

Každý zná určitě kolo štěstí od Slevomatu, kde si můžete každý den vytočit kredity a udělat si výhodnější nákup. Kromě kola štěstí je zde garance spokojenosti, kde garantují kvalitu slevové nabídky.

Poslední hodnocení

Karel Tusar, 23.05.2023

Zde uváděné praktiky.mě připomínají chudáka pana Chudobu. Provozoval "SLEVY Z HOR" Přijeli jste do hotelu. Hotel uzavřen. Peníze vráceny nebudou.(. Jsou věřitelé ne s deseti.ale statisícovými částkami). Když podvádět, tak ve velkém!

Ira Ostrenko, 30.12.2022

Všechno bylo špatné. Když jsme dorazili, ukázalo se, že o naší rezervaci nevěděli, je dobře, že jsme dostali pokoj, ale museli jsme čekat 20 minut, než byl připraven. Měla to být polopenze, ve výsledku je za to potřeba zaplatit, dle mého názoru 30 zl na osobu polopenze byla pro nás principiální,... více >

Plusy:
Benefitni program

Mínusy:
Nesprávná informace pro nabídku.

Petr, 28.12.2022

Slevomat levně nakoupí od firmy a draze prodají zákazníkovi.Když nastane problém,tak dává od něj ruce pryč

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.