logo Slevotéka

Slevotéka

Slevotéka.cz je dlouholetým a tradičním dodavatelem kvalitních a oblíbených zájezdů v České republice, ale hlavně i v zahraničí. Najdete zde širokou nabídku wellness pobytů, poznávacích pobytů, romantických pobytů, ale také jen čistě turistických pobytů. Pokud toužíte po relaxaci v lázních, Slevotéka.cz nabízí jak tuzemské, tak zahraniční pobyty s mnoha procedurami a léčebnými programy.

  • +420515550650
  • podpora@slevoteka.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Za konkrétní nákup získáte vždy předem daný počet kreditů. Ten najdete u každé nabídky pod tlačítkem "koupit za". Navíc 50 kreditů můžete získat po vyplnění formuláře, který vám přijde na e-mail po využití voucheru.
  • Dárkový voucher: Voucher lze koupit jako dárek. Bohužel má ale neměnnou formu a jeho vzhled je u každé nabídky jednotný.
  • Reklamační podmínky: V případě, kdy nejste spokojení s kvalitou poskytovaných služeb, je nejlepší si vyjednat nápravu hned na místě. Pokud se vám toto nepodaří, můžete se obrátit na podporu slevového portálu, který bude stížnost obratem řešit.

Poslední hodnocení

Renáta, 16.09.2019

ubytování odpovídalo tomu co jsme objednali,

Plusy:
dobré jídlo

Mínusy:
špatná komunikace s personálem v madarsku , na to že je to hotel v 20hod nás vyhnali na pokoje.

Jan Mareček, 18.01.2018

Maximální spokojenost s pobytem, vše bylo tak jak bylo slibováno. Příště určitě opět přes Slevotéku.

J. Vorlíčková, 26.10.2017

Koupí voucheru do Parkhotel Harrachov jsme udělali velmi dobře. Byli jsme velmi spokojeni. Rodinné a klidné prostředí, čisto, přátelský a ochotný personál, chutné jídlo. Rádi se opět do Parkhotelu vrátíme.

Plusy:
chutné jídlo milý personál

Mínusy:
žádné

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.