logo Slevozdroj

Slevozdroj

Na Slevozdroj.cz najdete slevy převážně na módní dámské a pánské oblečení včetně doplňků, slevy na pobyty a dárky a pak lechtivé zboží určeno jen pro starší 18 let. Mezi nabídkami si můžete pohodlně přepínat v horním menu. Nespornou výhodou slevového portálu je, že nabízí dopravu pro své produkty zdarma. Další z výhod je 30 denní doba pro vrácení peněz a 3 roky záruka. Zákaznická podpora je Vám k dispozici od pondělí do pátku na telefonu i na emailu. Nakupujte chytře, stylově a se slevou.

Poslední hodnocení

LM, 27.02.2018

Dobrý deň, nerada píšem negatívne recenzie, ale s tou stránkou som nesmierne nespokojná. V polovici novembra (Listopad) som urobila objednávku aj uhradila sumu za "Vianočné darčeky". Darčeky nie len že prichádzali každý zvlášť - vraj preto, lebo každý bol odosielaný od iného distribútora -... více >

Naďa, 21.02.2018

ŠMEJDI !! 20.12.2017 jsem objednala a zaplatila zboží,po dvou měsících stále nedorazilo,žádala jsem o vrácení peněz,odepsali,atˇse zeptám na poště,zda tam balíček neleží ! Pochopitelně,že ne.Takže u této firmy JIŽ NIKDY VÍCE !!!!

Mínusy:
jeden obrovský celkový mínus

Věra, 28.12.2017

Mám tytéž zkušenosti. Zaplaceno, nedodáno.

Plusy:
žádné

Mínusy:
zloději

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.