logo Zlava Dna

Zlava Dna

Zlavadna.sk je jedničkou mezi slevovými portály na slovenském trhu. Vypracovali se na výsluní svou 100% garancí za nabízené akční nabídky, spolehlivou zákaznickou linkou a testováním jednotlivých dodavatelů slev a samotných nabízených akcí.

Portál nabízí své slevy na celém území Slovenské republiky v široké nabídce jejich druhů. Můžete si vybrat z kategorií jako cestování, gastronomie, zdraví, sport, zábava, wellness, zboží a služby. V každé z kategorií se skrývá velké množsví slev ze všech lokalit země. Pokud hledáte výhodné nabídky na dárky, pobyty, či zážitky, zde si vyberete ty nekvalitnější za nejnižší ceny

Pro největší spokojenost zákazníků funguje zákaznická linka od 8:00 do 22:00 v pracovních dnech na čísle 02/3211 7675 a psát své dotazy můžete na emailovou adresu podpora@zlavadna.sk.

Poslední hodnocení

Zlata S., 24.01.2018

Ďakujem Zlava Dna a hlavne Legiotour za nádherný 5 dňový pobyt v Ríme.Všetko super zorganizované,veľa som toho videla ..ešte raz veľká VĎAKA.. odporúčam...prajem nech sa darí a veľa spokojných klientov..

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.